• قوانین و سیاست ها
قوانین و سیاست ها

کاربران گرامی لطفاً جهت استفاده‌ی بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی ، موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

کلیه‌ی اصول و رویه‏‌ی فروشگاه اینترنتی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. هرگونه به روزرسانی احتمالی و تغییر قوانین مندرج در همین صفحه منتشر می‌شود و استفاده از سایت به معنی پذیرش آخرین نسخه‌ی قوانین موجود می‌باشد.

ثبت سفارش ، بررسی سفارش ، ارسال محصول

ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز امکان‌پذیر می باشد . در شهر مرودشت ارسال سفارشات طبق جدول زمان بندی از ساعت 8 صبح تا 8 شب انجام می شود ، جدول زمان بندی شامل بازه‌های 1 ساعته می باشد که طبق انتخاب مشتری محصولات در همان بازه انتخابی تحویل مشتری می گردد.

بعد از خرید و تکمیل فرایند خرید ، این امکان برای کاربر فراهم شده است تا روز و بازه‌ی زمانی ارسال سفارش خود را انتخاب نماید و خرید کاربر در زمان انتخابی به دستش خواهد رسید.

در شهر مرودشت هزینه ارسال کالا برای خریدهای بالای 70 هزار تومان رایگان و خریدهای زیر 70 هزار تومان مبلغ 2500 تومان به فاکتور خرید اضافه می گردد.

درصورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف کاربر، مبلغ پرداخت شده در اسرع وقت به حساب ایشان واریز خواهد شد.

درصورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت، حق بلااثر نمودن سفارش و خرید انجام شده برای مشتری محفوظ است. هیاهومارکت در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط کاربر واریز و عودت می‌نماید و کاربر با ورود به سایت فروشگاه اینترنتی می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش ایشان قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.