• درباره ما
درباره ما

فروشگاه اینترنتی یک راه حل ساده و راحت برای صرفه جویی در وقت و هزینه است.

هیاهومارکت به عنوان اولین سوپرمارکت اینترنتی مرودشت با هدف خدمت رسانی به شهروندان طراحی شده است. اولین سوپرمارکت اینترنتی با حدود 2000 کالا در سبد مواد غذایی، شوینده، بهداشتی و ... و همچنین با برنامه توسعه ای در سایر حوزه ها به اولین هایپرمارکت اینترنتی این شهر تبدیل خواهد شد.

با استفاده از فروشگاه اینترنتی شما به راحتی می توانید به جای ماندن در ترافیک ،پرداخت هزینه پارکینگ ، روبرو شدن با آلودگی هوا ، حمل بسته های سنگین ، ایستادن در صف های طولانی ، جستجوی محل

پارک و ... ،نیاز های روزمره تان را درب منزل از ما بخواهید.

کافیست در منزل خود حین استراحت و تماشای تلویزیون و یا در دفتر کار خود ، نیاز هایتان را از طریق وب سایت اینترنتی به ما اعلام کنید ،ما هر کالای هایپر مارکتی را هر زمان و هر جایی که شما اراده کنید به شما تحویل خواهیم داد.

هیاهومارکت  مشتریانی را که در توسعه و گسترش آن  نقش آفرینی کنند را قدر می داند.

 هیاهومارکت، آماده پذیرش پیشنهادات شما در زمینه فروشگاه اینترنتی شهر مرودشت باشد.

قدمت فروشگاه و فروش های آن

اپلیکیشن هیاهو با پشتوانه سال ها تجربه و فعالیت در حوزه آی تی، ایده راه اندازی فروشگاه آنلاین خود را از سال 1397 اجرایی نمود.

پس از چندین ماه تحقیقات گسترده بر روی عملکرد فروشگاه های مشابه موفق در سراسر دنیا تیم های طراحی سایت ، اپلیکیشن ، دیتا بیس ، گرافیک و تصویربرداری و ...، سازماندهی و شروع به کار کردند.

اولین گام مجموعه هیاهو به مالکیت آقایان محمد نجات و ابراهیم قاسمی با راه اندازی اپلیکیشن اختصاصی شهرستان مرودشت با نام اختصاری هیاهو بود که هم اکنون در حال خدمت رسانی در زمینه آگهی و نیازمندی ها می باشد

اکنون پس از تلاش های مستمر و موفق ، هیاهومارکت مفتخر است یکی از کاملترین و کاربر پسند ترین هایپر مارکت های آنلاین را با بیش از 2000 کالای متنوع و با کیفیت از برند های خوشنام ایرانی و خارجی به شهروندان و خانواده های عزیز ارائه نماید.

هیاهومارکت در دو بخش فروش سوپرمارکتی و سایر کالاها ارائه خدمت می نماید.
سوپرمارکت اینترنتی مرودشت هم اکنون با ارائه محصولات تازه و با قیمت مناسب آماده ارائه خدمت به همشهریان گرامی می باشد.